Vybavení koupelen

 • Společnost Dorint je díky svým dvacetiletým zkušenostem specialistou v navrhování a realizaci koupelen. Oproti jiným koupelnovým studiím upřednostňujeme zcela odlišný přístup k zákazníkovi. Naši designéři vyhoví veškerým vašim přáním, pohrají si s daným prostorem a navrhnou originální koupelnu přesně podle vašich představ. Naše koupelna pozvedne váš životní styl k luxusu.

 • OBKLADY, DLAŽBY, MOZAIKY

  Nabízíme kvalitní obklady, dlažby a mozaiky rozmanitých tvarů a velikostí. Výjimečné a nadčasové povrchy obkladů vytvoří působivé kompozice a změní vaše sny ve skutečnost. Tyto výrobky jsou k vidění v našem koupelnovém studiu. Přijďte se sami inspirovat k našim specialistům.

 • BATERIE A ARMATURY

  Kvalita a výjimečný design vodovodních baterií, které jsou součástí každé moderní koupelny a kuchyně. Promyšlené linie umyvadlových, sprchových, vanových, bidetových a kuchyňských baterií s technickými inovacemi a pokročilými technologiemi Vás prostě uchvátí.

 • SANITÁRNÍ KERAMIKA

  Skutečná kvalita a široká nabídka našich prezentovaných výrobků vás nemůže zklamat. Umyvadla, wc mísy, bidety a ostatní příslušenství Vám dozdobí vaši luxusní koupelnu

 • KOUPELNOVÝ NÁBYTEK

  Dovedeme navrhnout koupelnový nábytek nejen pro standardně řešené koupelny, ale i pro netypické prostory. Vyhovíme tak veškerým vaším přáním. Elegantně vyřešíme úložné prostory vaší koupelně, ať už se jedná skříňky nebo police pod umyvadlo, doplňkové skříňky a jiný nábytek. V klientském centru DORINT se sami můžete přesvědčit o profesionalitě navržených koupelen.

 • SPRCHOVÉ KOUTY

  Navrhneme sprchové kouty do všech koupelen, ať do malých či velkých, poradíme si z jakým prostorem. Naše luxusní sprchové kouty se vyznačují vysokou kvalitou, dlouhodobou životností a prověřenými materiály, které vás rozhodně nezklamou. Vybrat si můžete z velké škály tvarů, způsobu otevírání a výplní. Naši zkušení designéři vám poradí v klientském centru profesionálně poradí as ideálním řešením právě vaší koupelnu.

 • VANY, VANIČKY A ODTOKOVÉ ŽLABY

  Naše vany jsou kreativně navrženy profesionály pro milovníky designu, zároveň však neztrácejí na své praktičnosti a nebytné funkčnosti. DORINT nabízí vany a vaničky z tradičních materiálů jako je akrylát a smalt, náročné klienty uspokojíme pro český trh exkluzivně dodávaný KRION nebo kámen. Dopřejte si relaxaci po náročném pracovním dni v masážních vanách umocněnou CHROMOTERAPIÍ.

 • RADIÁTORY

  Moderní designové radiátory zajistí nejen ideální klima vaší koupelny, ale stanou se nezbytným estetickým doplňkem. Nechte se hýčkat příjemně vyhřátými ručníky či župany v chladných dnech.

 • KOUPELNOVÉ DOPLŇKY A PŘÍSLUŠENSTVÍ

  Luxusní koupelnové doplňky odliší vaši koupelnu od ostatních a propůjčí jí unikátní vzhled. Promyšleným způsobem zvýší praktičnost a funkčnost daného prostoru. Nepřeberná řada doplňků vyhoví i těm nejnáročnějším přáním.

 • INSTALAČNÍ SYSTÉMY

  Díky dlouholetým zkušenostem dokážeme doladit vaši koupelnu do posledních detailů, čímž se se odlišujeme od ostatních koupelnových studií. Inspirativní zpracování, citlivost a individuální přístup našich profesionálních designérů zaručí dokonalou harmonii nové koupelny.