Krion

 • KRION, přírodní materiál z Bauxitu, známý pod označením Solid surface, nebo obchodní značkou Corian, Hanex, LG,… Krion sází na kvalitu bez ohledu na cenový tlak čínských dovozů. Deskový materiál je překotně žádán zpracovateli, kteří již mají s Krionem první zkušenost. Obrovskou výhodou je nabídka hotových komponentů do koupelen, kde konkurence toto doposud nenabízí. Polotovary z Krionu ve spojení s deskovinou dávají architektům a designérům nový, revoluční materiál a prolamují tak dosavadní technologické bariéry v řešení interiérů. SYSTEMPOOL patří v současné době mezi nejpokrokovější část Porcelanosa Grupo.

 • KOUPELNY

  Pouze DORINT vám přináší nabídku jedinečného materiálu nové generace KRION. Výrobek, který je ojedinělý na našem trhu, je stoprocentně ekologický a splní veškerá vaše očekávání. Pro svou širokou škálu tvarů a barev, vysokou odolností a snadnou údržbou, je zcela ideálním materiálem pro vaši koupelnu, která se také navíc stane výjimečným designovým originálem.

 • KUCHYNĚ

  Jedinečný materiál KRION propůjčí vaší kuchyni originalitu a designovou dokonalost. Antibakteriální vlastnosti, nenasákavost, vysoká odolnost, snadná údržba a jednoduchá opravitelnost bez viditelných zásahů, jsou vlastnosti nezbytné pro moderní kuchyň.

 • INTERIÉR

  Díky neomezené formovatelnosti, neviditelným spojům se materiál KRION hodí pro jakýkoliv designový projekt. Unikátní charakteristiky KRIONU umožňují vytvořit originální tvary a nadčasové realizace. Tam kde ostatní materiály selhávají, otevírá KRION nová inovativní řešení.

 • EXTERIÉR

  KRION přináší exkluzivní designové řešení fasád domů. Neomezenost a variabilita možností vytvoří zcela originální exteriér